S09E05 – Het klimaat richting de afgrond en het zwembad volpiesen met klimaatpsycholoog Manu Busschots

Wie de afgelopen aflevering heeft geluisterd heeft het al wel meegekregen: Ruurd zit erg met het klimaat in zijn maag. Daarom nodigde hij Manu Busschots uit om met ons te komen praten. Manu is klimaatpsycholoog en kan daarom uitleggen waarom Ruurd het gevoel heeft als enige in de bus wakker te zijn terwijl de chauffeur recht op een klif afrijdt.

Tijdschema

00:00:00 Onmogelijke huizenmarkt
00:03:56 Voorstellen: Manu Busschots
00:11:03 In de bus naar de afgrond
00:15:53 Mogen we goede hoop hebben?
00:29:02 Cognitieve dissonantie
00:37:00 Het zwembad volpiesen
00:52:54 Extinction Rebellion
00:59:12 Elkaar de tent uitvechten
01:07:38 Vragen van de luisteraars
01:38:22 Tips
01:40:04 De hond wordt gek!!
01:49:21 Afkondiging

TIPS



Geef een reactie

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Nerds

%d bloggers liken dit: